900 €

Се продава

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 20963

 • Објавено: јули 24, 2020

 • Цена: 900 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Велес

 • Прегледи: 493

 • година : 1996

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: нафта

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Ford

Опис

Се продава форд мондео караван 1.8 дизел пали вози