26990 €

Audi Q7 3.0 Quattro, во одлична состојба

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 6996

  • Објавено: август 22, 2019

  • Цена: 26990 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Струмица

  • Прегледи: 821

  • година : 2013

  • километража : 160000

  • за: се продава

Опис

⊆Возилото е во одлична состојба и со многу опрема
– електрични ретровизори
– електрично подесување на седишта
– сензори за паркирање напред/назад
– камера за паркирање назад
_ греење на предни седишта
– двозонска клима
– стаклен панорамски кров со електично отварање
– Ксенон светла напред
– LED светла за дневно возење
– кожен ентериер, кожен волан со команди на волан
– електрично оварање на задна врата со далечинско
– навигација
– SDx2, CD player, BOSE систем за озвучување
– трет ред седишта за 7 лица и многу друго

Ознаки :