4200 €

Citroen C3 2015

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 12534

 • Објавено: февруари 17, 2020

 • Цена: 4200 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 511

 • година : 2015

 • километража : 150000

 • зафатнина на мотор: 1600cc

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: бензин

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Citroën

Опис

Se prodava itno poradi zaminuvanje vo sransvo dobro socuvana 150000km ima motor 160 konja od c5. 1.6 benzin

Ознаки :