1 €

FIAT DOBLO MAXI 1.6 MULTIJET 2010

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 1409

 • Објавено: мај 10, 2019

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Штип

 • Прегледи: 588

 • година : 2010

 • километража : 214600

 • зафатнина на мотор: 1958

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: нафта

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Fiat

Опис

Марка: FIAT
Модел: DOBLO MAXI
Година: 2010
Гориво: Дизел
Километри: 214600
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно патничко возило
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 1598 cm3
Сила на моторот: 74kw- 105ps
Регистрација: Македонска
ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, РАБОТИМЕ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со CD
ABS
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 210 см
Ширина 150 см
Висина 130 см

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спрема Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико со 400 возила на лагер повелете и уверете се

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор

Ознаки :