1 €

IVECO DAILY 35S11 2.3 2013 – FRIGO

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 1022

  • Објавено: мај 7, 2019

  • Цена: 1 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Штип

  • Прегледи: 517

Опис

Марка: IVECO DAILY
Модел: FRIGO 35S11
Година: 2013
Гориво: Дизел
Километри: 220000
Менувач: Автоматски
Kаросерија: Товарно возило – Фриждер
Врати: 6
Зафатнинана мотор: 2287 cm3
Сила на моторот: 78kw- 110ps
Регистрација: Македонска

ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, РАБОТИМЕ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Возилото поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори Фабричко радио со CD
ABS
ESP
Airbag

Исто така сакам да напоменам дека возилото има:
3 комори do -20 с0 и една голема комора до -10 с0
Во моментот имаме 4 вакви возила на лагер

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спроти Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико со 400 возила на лагер повелете и уверете се.

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор