1 €

MERCEDES BENZ ML 350 AMG 2012 GOD

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 2734

  • Објавено: мај 17, 2019

  • Цена: 1 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Штип

  • Прегледи: 512

  • година : 2012

  • километража : 220000

  • за: се продава

Опис

Марка:Mercedes Benz
Модел: ML 350 BlueTec 4Matic
Година: 2012
Гориво: Дизел
Километри: 220000
Менувач: Автоматски
Kаросерија: Теренско возило/SUV
Врати:5
Зафатнина мотор: 2987 cm3
Сила на моторот: 190kw- 260ps
Регистрација: Бугарска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Климатроник двозонска
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Греачи на седишта
Сензор за дожд
Фабричко радио со CD и Навигција
Bluetooth конекција
Панорамски кров
Темпомат
Mагленки
Наслон за ракa
ABS
ESP
Airbag
Алуминиумски бандажи

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип и Скопје К.Вода спроти Цементара
Најдобрите и нaјповолни со 400 возила на лагер само во АутоНико повелете и уверете се.

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор