1 €

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2007 GOD

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 1058

 • Објавено: мај 7, 2019

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Штип

 • Прегледи: 762

 • година : 2007

 • километража : 86800

 • зафатнина на мотор: 1229

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: бензин

 • регистрација: регистрација

 • менувач: рачен

 • Марка: Opel

Опис

Марка: OPEL
Модел: CORSA
Година: 2007
Гориво: Бензин
Километри: 86800
Менувач: Рачен
Kаросерија: Хеџбек
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 1229 cm3
Сила на моторот: 59kw- 80hp
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
Дојдете и одберете возило од вашите соништа со 30 % учество на 24 еднакви рати (сопствен лизинг)
без камата, без банки и други манипулативни трошоци.

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Климa
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Радио JVC so USB
ABS
ASR
Airbag

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и нaјповолни со 400 возила на лагер само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор

Ознаки :