1 €

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2012 GOD " AUTO NIKO "

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 2488

 • Објавено: мај 14, 2019

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Штип

 • Прегледи: 933

 • година : 2012

 • километража : 109570

 • зафатнина на мотор: 1997

 • Продавам/ купувам: се продава

 • гориво: хафта

 • регистрација: македонска

 • менувач: рачен

 • Марка: Peugeot

Опис

Марка: Peugeot
Модел: Expert
Година: 2012
Гориво: Дизел
Километри: 109570
Менувач: Рачен
Kаросерија: Tоварно возило
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 1997 cm3
Сила на моторот: 94kw- 128ps
Регистрација: Македонска

ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, НАШ СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА, БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Возилото поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Радио со CD
ABS
Airbag

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спроти Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико сo 400 возила на лагер повелете и уверете се

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Цена по договор