20000 €

Приватно: SE PRODAVA

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 34165

  • Објавено: септември 3, 2022

  • Цена: 20000 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Кавадарци

  • Прегледи: 62

Опис

Се продава Audi a6 3.0 TDI Quattro 204 ks ,произведена 2013 година регистрирана и е во одлична состојба
контакт:071324127