700 €

GEFORCE RTX 3090 / RTX 3080 / RTX 3070 / RTX 3060 Ti / RTX 3060 / RADEON RX 6900 XT / AMD Radeon RX 6800 XT / Radeon RX 6700 XT / Radeon RX 5700 XT, разговор во Whatsapp: +27640608327

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 27394

  • Објавено: мај 12, 2021

  • Цена: 700 €

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 437

Опис

GEFORCE RTX 3090 / RTX 3080 / RTX 3070 / RTX 3060 Ti / RTX 3060 / RADEON RX 6900 XT / AMD Radeon RX 6800 XT / Radeon RX 6700 XT / Radeon RX 5700 XT, разговор во Whatsapp: +27640608327

Ги имаме најновите модели на графички картички и гејмерски лаптопи по многу добра цена.

Имаме продавници во Велика Британија и Јужна Африка.

Сите наши производи се нови и оригинални со гаранција за производителите.

Ние нудиме бесплатна достава до сите земји

Ако производите што ги барате не се на списокот, ве молиме контактирајте не директно и кажете ни ги моделите што ги барате.
Ние не прифаќаме готовина при испорака. Плаќањето мора да се изврши пред да бидат испратени сите производи на адресата на клиентите

Контактирајте не директно за да нарачате преку:

Е-пошта: [email protected]

Е-пошта: [email protected]

WHATSAPP // Вибер разговор: +27640608327

GIGABYTE AORUS GEFORCE RTX 3080 MASTER 10G === 820 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3080 GAMING X TRIO 10G === 820 ЕУР

Графичка картичка MSI Geforce RTX 3080 SUPRIM X 10GB === 860 ЕУР

ИГРАINGЕ НА ASUS ROG STRIX RTX 3080 O10G === 860 ЕУР

ГИГАБИТА GEFORCE RTX 3080 ИГРАЕ ОЦ 10Г === 840 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3080 VENTUS 3X 10G OC === 850 ЕУР

ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINITY OC === 870 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3080 VENTUS 3X 10G === 860 ЕУР

GIGABYTE GEFORCE RTX 3090 GAMING OC 24G === 980 EUR

Графичка картичка ZOTAC GAMING GeForce RTX 3090 Trinity 24GB GDDR6X === 1400 ЕУР

ГИГАБАЈТ GEFORCE RTX 3090 EAGLE OC 24G === 1050 ЕУР

EVGA GEFORCE RTX 3090 FTW3 === 1100 ЕУР

EVGA GEFORCE RTX 3090 XC3 УЛТРА ИГРА === 1150 ЕУР

PNY GEFORCE RTX 3090 24 GB XLR8 GAMING EPIC-X RGB TRIPLE FAN EDITION === 1200 ЕУР

EVGA GEFORCE RTX 3090 FTW3 УЛТРА ИГРА === 1200 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3090 VENTUS 3X 24G === 1100 ЕУР

MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X OC 24GB GDDR6X === 1290 ЕУР

Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X ==== 1350 ЕУР

MSI NVIDIA GEFORCE RTX 3090 SUPRIM X 24G графичка картичка ==== 1350 EUR

ИГРАUЕ НА ASUS TUF RTX 3090 O24G === 1250 ЕУР

ИГРАINGЕ НА ASUS ROG STRIX RTX 3090 O24G === 1250 ЕУР

ASUS ROG STRIX NVIDIA RTX 3090 White OC Edition Gaming графичка картичка === 1600 ЕУР

GIGABYTE AORUS GEFORCE RTX 3090 MASTER 24G === 1250 EUR

XFX Speedster MERC319 AMD Radeon RX6900 XT Gaming Graphics === 1100 EUR

Графичка картичка MSI Radeon RX 6900 XT GAMING X TRIO ==== 1100 ЕУР

Графичка картичка ASUS TUF Gaming Radeon RX 6900 XT OC 16 GB === 1050 EUR

Графичка картичка GIGABYTE AMD Radeon RX 6900XT GAMING OC 16GB GPU === 970 EUR

ASROCK “Phantom Gaming” AMD RADEON RX 6900 XT OC Edition до 2340MHz RGB === 1260 EUR

Графичка картичка AMD Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6 === 1100 ЕУР

SAPPHIRE TOXIC Radeon RX 6900 XT 16GB Ultimate Limited Edition FactoryOC === 1600 EUR

SAPPHIRE NITRO + AMD RADEON RX 6900 XT OC игри графичка картичка === 1200 ЕУР

PowerColor Red Devil AMD Radeon RX 6900 XT гејмерска графичка картичка со 16 GB GDDR6 == 1350 EUR

Графичка картичка PowerColor Red Devil AMD Radeon RX 6700 XT GDDR6 === 700 ЕУР

Графичка картичка AMD Radeon RX 6800 XT – PowerColor Red Devil – 3DHE OC 16GB === 1000 ЕУР

PowerColor AMD Radeon RX 5700 XT Red Devil 8GB GDDR6 HDMI / 3xDP видео картичка == 600 ЕУР

GIGABYTE GEFORCE RTX 3070 EAGLE 8G === 550 ЕУР

EVGA GeForce RTX 3070 XC3 GAMING 8GB GDDR6 === 600 ЕУР

Графичка картичка ASUS Dual GeForce RTX 3070 OC === 570 ЕУР

MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO === 650 ЕУР

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Twin Edge === 600 ЕУР

ИГРАGЕ НА ASUS ROG STRIX RTX 3070 O8G ==== 640 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3060 TI GAMING X TRIO === 550 ЕУР

GIGABYTE GEFORCE RTX 3060 TI GAMING OC PRO 8G === 500 ЕУР

MSI GEFORCE RTX 3060 TI VENTUS 2X OC === 550 ЕУР

GIGABYTE AORUS GEFORCE RTX 3060 TI MASTER 8G === 520 ЕУР

GIGABYTE GEFORCE RTX 3060 EAGLE OC 12G === 510 ЕУР

Лаптопи од серија GEFORCE RTX 30:

MSI GAMING GS75 10SGS-271 STEALTH GEFORCE RTX 2080 SUPER, 17,3 “, I7-10750H, 32 GB DDR4-SDRAM, 512 GB SSD === 1500 EUR

MSI GF75 17,3 “, GEFORCE RTX 3060, INTEL CORE I7, 512 GB SSD, 1 TB HDD, 16 GB === 700 EUR

AORUS 15G 15,6 “, GEFORCE RTX 3060, INTEL CORE I7, 512 GB SSD, 16 GB ==== 700 ЕУР

GIGABYTE AERO 15 OLED 15,6 “, GEFORCE RTX 3060, INTEL CORE I7, 512 GB SSD, 16 GB === 760 EUR

MSI GP66 15,6 “, GEFORCE RTX 3070, INTEL CORE I7, 512 GB SSD, 16 GB == 820 EUR

MSI GS66 15,6 “, GEFORCE RTX 3080, INTEL CORE I7, 1 TB SSD, 32 GB == 1400 EUR

MSI GP66 15,6 “, GEFORCE RTX 3080, INTEL CORE I7, 1 TB SSD, 16 GB === 1300 EUR

MSI GE66 15,6 “, GEFORCE RTX 3070, INTEL CORE I7, 1 TB SSD, 32 GB === 1200 EUR

GIGABYTE AERO 15 OLED 15,6 “, GEFORCE RTX 3070, INTEL CORE I7, 1 TB SSD, 32 GB === 1120 EUR

Контактирајте не директно за да нарачате преку:

Е-пошта: [email protected]

Е-пошта: [email protected]

WHATSAPP // Вибер разговор: +27640608327