500 ден

Prodavam zicen fiksen Telefon

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 3496

  • Објавено: мај 22, 2019

  • Цена: 500 ден

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 522

  • екран на допир: екран на допир

  • надворешна тастатура: надворешна тастатура

  • заштитна маска: заштитна маска

Опис

Telefonot e ispraven,ne koristen,zicen i bez Baterii.
cena moze so mal popust.

Ознаки :