1850 ден

Ram memorija za Laptop – 8 Gb HyperX so garancija do 2026ta

1 of
Пред. След.

Детали

  • Оглас: 32284

  • Објавено: јануари 4, 2022

  • Цена: 1850 ден

  • Локација: Македонија

  • Регион: Сите Региони во Македонија

  • Град: Скопје

  • Прегледи: 48

Опис

2666Mhz , Cl 15 . Kupena vo Setec. Zainteresirani pishete na Viber .

Ознаки :