50 €

Приватно: Приватно: Приватно: Барам маш да ме задоволи

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 34270

 • Објавено: ноември 21, 2022

 • Цена: 50 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Гевгелија

 • Прегледи: 362

 • Возраст во години : 50

 • Висина во сантиметри : 200

 • Тежина во килограми : 138

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам : Сериозна врска

 • Боја на коса : Плава

 • Боја на очи : Костенливи

 • Хороскопски Знак : Скорпија

Опис

Здраво јас сум аце од богданци сакам интимна друзба дискретна за повеќе информации јавете се на овој број:076636265