45 ден

9588 31 годишна докторка, успешна кариеристка, бара сериозен дечко за сериозна врска и брак 072624084 Ксенија

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 34384

 • Објавено: јануари 3, 2023

 • Цена: 45 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 404

 • Возраст во години : 31

 • Висина во сантиметри : 167

 • Тежина во килограми : 64

 • Тип на тело: тонирано

 • Брачна состојба : слободна

 • Барам: Брак

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Црни

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Скорпија

Опис

9588 31 годишна докторка, успешна кариеристка, бара сериозен дечко за сериозна врска и брак
Ксенија
072624084