00 ден

Anticelulitni relah masazi

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 19856

 • Објавено: јуни 27, 2020

 • Цена: 00 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 771

 • Пол: Машки

 • Возраст во години : Возраст во години

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 77

 • Тип на тело: мускулесто

 • Брачна состојба : слободен-а

 • Барам: Зависи

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Костенливи

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Лав

Опис

Pravam anticelulitni relah masazi samo na zeni od 20 do 60 godini masazata trae 80 minuti na moj teren e 500 denari na vas 300 denari kontakt 075205907 viber ilo call