45 ден

Baram

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 28308

 • Објавено: јули 20, 2021

 • Цена: 45 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Охрид

 • Прегледи: 684

 • Возраст во години : 29

 • Висина во сантиметри : 169

 • Тежина во килограми : 79

 • Тип на тело: набиено

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Брак

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Црни

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Бик

Video

images.jpeg

Опис

Baram zena do 40 god za brak sakam cvekinja romanticna dusa sum tel ivan 071790629

Ознаки :