Baram zena

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 28263

 • Објавено: јули 18, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: All

 • Прегледи: 713

 • Возраст во години : 44

 • Висина во сантиметри : 173

 • Тежина во килограми : 90

 • Тип на тело: набиено

 • Брачна состојба : разведен

 • Барам: Брак

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Риби

Опис

Baram zena za ozbilna veza tatko na 3 deca ziveme vo germanija Düsseldorf poveke na tel 004915755349933