1 €

Decko 22g bara iskusna

Детали

 • Оглас: 27868

 • Објавено: јули 1, 2021

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 381

 • Возраст во години : 22

 • Висина во сантиметри : 170

 • Тежина во килограми : 65

 • Тип на тело: слабо

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Близнаци

Опис

Decko 22g bara iskusna za zadovolstvo.

Samo ozbilni dami javete se na 071862126
ili pisete na mail [email protected]