1 €

Decko 22g Bara postara dama za Druzenje.

Детали

 • Оглас: 27845

 • Објавено: јули 1, 2021

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 487

 • Возраст во години : 22

 • Висина во сантиметри : 170

 • Тежина во килограми : 65

 • Тип на тело: слабо

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Авантура

 • Хороскопски Знак : Близнаци

Опис

Decko mlad i energicen bara postara dama koja sto ima potreba od relaksacija.
javete se na 071862126 ili na mail [email protected]