Приватно: Decko bara devojka

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 28680

 • Објавено: август 8, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Штип

 • Прегледи: 395

 • Возраст во години : 31

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 75

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Сериозна врска

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Непушач

 • Хороскопски Знак : Риби

Опис

Iskren decko bara devojka moze i razvedena za inf neka mi pise ili zvone 078 650 768

Ознаки :