Diskreten 35

Детали

 • Оглас: 10179

 • Објавено: јануари 3, 2020

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Кавадарци

 • Прегледи: 1003

 • Пол: Машки

 • Возраст во години : 35

 • Висина во сантиметри : 177

 • Тежина во килограми : 85

 • Тип на тело: Тип на тело

 • Брачна состојба : оженет

 • Барам: Барам

 • Боја на коса : Боја на коса

 • Боја на очи : Боја на очи

 • Пушач: Пушач

 • Хороскопски Знак : Хороскопски Знак

Опис

Baram zenska osoba (mazena) za diskretno druzenje kavadarci i okolinata bez obavezi.pozelno da e od 35god nagore 076 628 891. Napisete poraka kazete deka ste za oglasot pa ke ve pobaram ili vie barajte