1 €

Diskretnost garantirana

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 34225

 • Објавено: октомври 14, 2022

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 215

 • Возраст во години : 24

 • Висина во сантиметри : 183

 • Тежина во килограми : 81

 • Тип на тело: обично

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Костенливи

 • Хороскопски Знак : Скорпија

Опис

Baram prijatelka so koja diskretno mozeme da si gi razmenime nashite emotivni I fizicki strasti.
24 godini decko koj razbira shto I treba na edna preubava zenska
Kontakt za sredbi na mail :
[email protected]

Ознаки :