Otvoreno

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 28311

 • Објавено: јули 20, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Охрид

 • Прегледи: 1693

 • Пол: Машки

 • Возраст во години : 29

 • Висина во сантиметри : 169

 • Тежина во килограми : 79

 • Тип на тело: набиено

 • Брачна состојба : слободен-а

 • Барам: Брак

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Бик

Video

83b315a642ccb031e8da1b165a69ad75.jpg

Опис

Baram zena do 40 godini za brak sakam cvekinja romanticna dusa sum tel ivan 071790 629

Ознаки :