5000 ден

TRANSSICA SHEMALE, 077642494 GRADI IMAM SAMO JAS, TRANSS DEVOJKA, EDINSTVENA VISTINSKA TRANS VO MAKEDONIJA, DISKRETNI SREDBI, DISKRETNO DRUZENJE, ZABAVA

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 35006

 • Објавено: јануари 12, 2023

 • Цена: 5000 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 638

 • Возраст во години : 23

 • Висина во сантиметри : 175

 • Тежина во килограми : 65

 • Барам: Повремени средби

 • Боја на коса : Костенлива

 • Боја на очи : Кафени

 • Пушач: Социјален Пушач

 • Хороскопски Знак : Рак

Опис

MASAZA, MASAZI
SO TRANSS SHEMALE TRANS DEVOJKA 077-642-494
TRANSSICA ZA GOSPODA I DAMI VO PRIJATEN I DISKRETEN AMBIENT
EDINSTVENA TRANSSICA SO MALO BARBY BABY BEBESKO SEKSI NOSE I SO MACKINI OCI PRAVA MACKICA CAT FOX EYES I SO PREUBAVA GOLEMA USTA HORN BULL., I NAJGOLEMII GRADII BROJ 12.
IMAM SEKSI NAJGOLEM GZZ
DISKRETNI NEZABORAVNI SREDBI DRUZENJE SO TRANSS DEVOJKA,
EDINSTVENA TRANSSICA VO MAKEDONIJA.
TRANS SO OGROMNI NAJGOLEMI GRADI VO MAKEDONIJA BROJ 12.
IMAM NAJGOLEM BRAZILSKI GZZ I NAJGOLEMI GRADI BROJ 12.
PAZETE IMA NEKOLKU MAZI SO PERIKI KOJ LAZAT DEKA SE TRANSS, NO TIE SE MASKI !!!!!!!
PAZETE KE VE IZLAZAT.
TRANSS DEVOJKA IMA SAMO EDNA TRANS TOA SUM JAS
VIDI SLIKI.
TEL: 077-642-494
TEL: +389-77-642-494
+18