Za pasiv maski

Детали

 • Оглас: 29625

 • Објавено: септември 14, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 1145

 • Возраст во години : 19

 • Висина во сантиметри : 183

 • Тежина во килограми : 100

 • Тип на тело: дебело

 • Брачна состојба : слободен

 • Барам : Авантура

 • Боја на коса : Црна

 • Боја на очи : Црни

 • Хороскопски Знак : Бик

Опис

Baram maski sto se za druzba jas sum aktiv 19 godini baram nekoj priblizno do mojata vozrast ne mnogu postari za sekakov kontak na email: [email protected]