1 €

Стан во Карпош 1

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 20465

 • Објавено: јули 7, 2020

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 782

 • квадрати: 54

 • број на соби: 3

 • кат: 1

 • Населба: Карпош 1

 • за: се изнајмува

 • состојба: реновиран

 • греење: парно

 • лифт: 1

 • Гаража: нема

 • Подрум: има

 • Ориентација: југоисток

Опис

Се издава стан на атрактивна локација(во близина на Дебар Маало) комплетно реновиран и опремен,парно,лифт,подрум,место за паркинг,ниски режиски трошоци.

Ознаки :