10500 ден

Издавам стан во Козле

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 27480

 • Објавено: јуни 19, 2021

 • Цена: 10500 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 798

 • квадрати: 62

 • број на соби: 2

 • кат: 3

 • Населба: Козле

 • за: се изнајмува

 • состојба: празен

 • лифт: 1

 • Тераса: 1

 • Подрум: нема

 • Ориентација: североисток

Опис

Станот е двособен, 62м2 (вклучувајќи ја и терасата) и се издава ненаместен. Се наоѓа во трговскиот центар во Козле спроти бензинската на Макпетрол на трет спрат (има лифт). Цената не е фиксна. Јавете се за повеќе инфо.