9000 ден

Издавам стан во Ново Лисиче

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 27313

 • Објавено: мај 5, 2021

 • Цена: 9000 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 717

 • квадрати: 44

 • кат: 5

 • Населба: Ново Лисиче

 • за: се изнајмува

 • состојба: празен

 • греење: парно

 • лифт: 1

 • Гаража: нема

 • Тераса: 1

 • Подрум: има

Опис

Се издава празен (има само плакар, масичка и кујнски елементи како на сликите) двособен стан на 5-ти спрат спроти бензинска Окта во Ново Лисиче. Јавете се за повеќе инфо.