СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 34186

 • Објавено: септември 12, 2022

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 105

 • квадрати: 75

 • број на соби: 3

 • кат: 4

 • Населба: Карпош 4

 • за: се изнајмува

 • состојба: реновиран

 • греење: струја

 • Гаража: има

 • Тераса: 1

 • Подрум: има

 • Ориентација: југоисток

Опис

🏢 Се издава 3 собен стан (75м2)
📍 Карпош 4, во близина на Сити мол, Систина и техничките факултети
✅ Комплетно реновиран, нов мебел
🔥 Греење на струја (панели) + клима уред
🔇 Мирно и безбедно место, во близина основно училиште, градинка и технички факултети
🚘 Бесплатен паркинг
🤏 Ниски режиски трошоци
⏳ ВСЕЛИВ ЗА ЖИВЕЕЊЕ ОД 1ви ОКТОМВРИ
💵 Цена по договор (со потпишување договор)
* Дополнително станот располага со брачен лежај кој е нов и го нема на сликите, а се наоѓа во собата кај црвените гарнитури