250 €

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 32746

 • Објавено: јануари 31, 2022

 • Цена: 250 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 96

 • квадрати: 75

 • број на соби: 3

 • кат: 4

 • Населба: Карпош 4

 • за: се изнајмува

 • состојба: реновиран

 • греење: струја

 • Тераса: 1

 • Подрум: има

Опис

🏢 Се издава 3 собен стан (75м2)
📍 Карпош 4, на околу 200м од Сити мол и Систина
✅ Комплетно реновиран, нов мебел
🔥 Греење на струја + клима уред
🔇 Мирно и безбедно место, во близина основно училиште, градинка и технички факултети
🚘 Бесплатен паркинг
⏳ ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ЗА ЖИВЕЕЊЕ
📝 Потпишување договор кај нотар
💵 Цена по договор
☎️ 075 776 601 – Александар