200 €

Приватно: Приватно: Се издава стан во строг центар во Скопје на први кат

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 29004

 • Објавено: август 20, 2021

 • Цена: 200 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 448

 • квадрати: 50

 • број на соби: 3

 • кат: 1

 • Населба: Скопје Центар

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • Гаража: има

 • Ориентација: северозапад

Опис

Се издава стан во строг центар во Скопје на први кат на улица Македонија може за особи и за деловен простор. Контакт 079310554