По договор

Се продаваат гарсоњери 30м2

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 19890

 • Објавено: јуни 28, 2020

 • Цена: По договор

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 750

 • квадрати: 30м2

 • кат: 1-3

 • Населба: Кисела Вода

 • за: продажба

 • состојба: нова градба

 • греење: греење

 • лифт: лифт

 • Гаража: има

 • Тераса: Тераса

 • Подрум: Подрум

 • Ориентација: Ориентација

 • мебел: мебел

Опис

Се продаваат гарсоњери во завршна фаза на градба 30 м2 со посебна спална и француска тераса. Можност за избор на 1ви или 3ти спрат.