65000 €

СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 2614

 • Објавено: мај 15, 2019

 • Цена: 65000 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 1231

 • квадрати: 69

 • број на соби: 3

 • кат: 1

 • Населба: КОЗЛЕ

 • за: продажба

 • состојба: реновиран

 • греење: струја

 • Гаража: нема

 • Тераса: 2

 • Подрум: има

 • Ориентација: југозапад

 • мебел: празен

Опис

ВО КОЗЛЕ КАРШИ ДОМОТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 69М2 СО ДВЕ ТЕРАСИ И 10М2 ПОДРУМ, ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА, РЕНОВИРАН 2010 ГОДИНА НА 1/2 КАТ, ОРИЕНТИРАН Ј/З, СО ИЛ. Ш.6315

Ознаки :