1 €

Apartman za kratok prestoj

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 32362

 • Објавено: јануари 10, 2022

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 81

 • квадрати: 35

 • број на соби: 1,5

 • кат: 5

 • Населба: Aerodrom

 • за: се изнајмува

 • состојба: нова градба

 • греење: парно

 • лифт: 2

 • Тераса: 1

Опис

Se iznajmuva nov namesten apartman za kratok prestoj so TV, klima, parking vo Aerodrom tel 078229128