1 €

Apartman za kratok prestoj

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 32159

 • Објавено: декември 23, 2021

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 85

 • квадрати: 35

 • број на соби: 1

 • кат: 5

 • Населба: Aerodrom

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • лифт: 2

 • Тераса: 1

 • Ориентација: север

Опис

Se iznajmuva nov namesten apartman za kratok orestoj so TV, internet, klima, parking vo Aerodrom, tel 078229128