1 €

Crnice

Детали

 • Оглас: 14291

 • Објавено: март 27, 2020

 • Цена: 1 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 369

 • квадрати: 40

 • број на соби: 3

 • кат: 6

 • Населба: Crnice

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • лифт: 1

 • Гаража: Гаража

 • Тераса: 1

 • Подрум: Подрум

 • Ориентација: југоисток

Опис

Se izdava stan kaj simpo vo Crnice, 40 m2, namesten, dnevna, kujna, spalna, terasa, parking, lift. 070397807

Ознаки :