180 €

Se izdava stan 39m2 vo Aerodrom, zeleznicka

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 20901

 • Објавено: јули 22, 2020

 • Цена: 180 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 516

 • квадрати: 39

 • број на соби: 1,5

 • кат: 2

 • Населба: Aerodrom

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • лифт: 1

 • Гаража: нема

 • Тераса: 1

 • Подрум: нема

 • Ориентација: североисток

Опис

Mal stan, mali trosoci, 2 sprat, parno, lift, klima, odlicna lokacija, do NEOKOM kaj zeleznicka, bez posebna spalna, pogoden za samci ili par. 070625068