Se iznajmuva stan vo Kozle.

Детали

 • Оглас: 31815

 • Објавено: декември 5, 2021

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 67

 • квадрати: 40

 • број на соби: 2

 • кат: 1

 • Населба: Kozle

 • за: се изнајмува

 • состојба: нова градба

 • греење: парно

 • Гаража: нема

 • Подрум: нема

 • Ориентација: југоисток

Опис

Se iznajmuva stan vo Kozle, karsi starata Alumina, 40m2 na 1vi kat,so gratsko parno greenje, namesten, informacii na telefonite:078685844 i 023084437 sekoj den od 08casot do 21casot.

Ознаки :