12000 ден

Stan kaj poliklinika Jane Sandanski

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 19297

 • Објавено: јуни 18, 2020

 • Цена: 12000 ден

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 322

 • квадрати: 38

 • број на соби: 2

 • кат: prizemje

 • Населба: Aerodrom

 • за: се изнајмува

 • состојба: наместен

 • греење: парно

 • лифт: лифт

 • Гаража: нема

 • Тераса: 1

 • Подрум: нема

 • Ориентација: запад

Опис

Se izdava namesten stan na prizemje vo zgrada na Nastel. Stanot e 38m2 so dve posebni prostorii, toalet, hodnik, terasa, sopstven parking pred stanot. Pogoden e za site vozrasti.

Ознаки :