42000 €

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ

1 of
Пред. След.

Детали

 • Оглас: 943

 • Објавено: мај 6, 2019

 • Цена: 42000 €

 • Локација: Македонија

 • Регион: Сите Региони во Македонија

 • Град: Скопје

 • Прегледи: 2485

 • квадрати: 54

 • број на соби: 2 1/2

 • кат: 1

 • Населба: ВЛАЕ

 • за: продажба

 • состојба: стара градба

 • греење: струја

 • Гаража: нема

 • Тераса: 1

 • Подрум: има

 • Ориентација: југ

 • мебел: празен

Опис

ВО ВЛАЕ СЕ ПРОДАВА ДВОИПОЛ СОБЕН СТАН ОД 54М2 СТАНБЕНА +4М2 ТЕРАСА, ОРИЕНТИРАН Јз/Сз, 10 М2 ПОДРУМ И ОКОЛУ 50М2 ДВОР ШТО Е ВО ПОСТАПКА НА ЛЕГАЛИЗАЦИЈА, НА 1/1 КАТ, СО МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗВЕДЕ И ВТОРА СПАЛНА ,ПРАЗЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СО ИЛ. Ш.6140